XLH735069.330000I IDT
  • Part Number: XLH735069.330000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 69.33MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735069.330000I IDT
    XLH735069.330000I IDT
    XLH735069.330000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735069.330000I is described as OSCILLATOR XO 69.33MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM