XLH735066.666600X IDT
  • Part Number: XLH735066.666600X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 66.6666MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735066.666600X IDT
    XLH735066.666600X IDT
    XLH735066.666600X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735066.666600X is described as OSC XO 66.6666MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM