XLH735038.912000X IDT
  • Part Number: XLH735038.912000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 38.912MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735038.912000X IDT
    XLH735038.912000X IDT
    XLH735038.912000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735038.912000X is described as OSC XO 38.912MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM