XLH735033.333300X IDT
  • Part Number: XLH735033.333300X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 33.3333MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735033.333300X IDT
    XLH735033.333300X IDT
    XLH735033.333300X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735033.333300X is described as OSC XO 33.3333MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA