XLH735033.333000I IDT
  • Part Number: XLH735033.333000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735033.333000I IDT
    XLH735033.333000I IDT
    XLH735033.333000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735033.333000I is described as OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB