XLH735033.300000X IDT
  • Part Number: XLH735033.300000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 33.3MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735033.300000X IDT
    XLH735033.300000X IDT
    XLH735033.300000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735033.300000X is described as OSCILLATOR XO 33.3MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE