XLH735029.491200X IDT
  • Part Number: XLH735029.491200X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 29.4912MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735029.491200X IDT
    XLH735029.491200X IDT
    XLH735029.491200X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735029.491200X is described as OSC XO 29.4912MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"