XLH735025.164400X IDT
  • Part Number: XLH735025.164400X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 25.1644MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735025.164400X IDT
    XLH735025.164400X IDT
    XLH735025.164400X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735025.164400X is described as OSC XO 25.1644MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE