XLH735010.240000X IDT
  • Part Number: XLH735010.240000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 10.24MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735010.240000X IDT
    XLH735010.240000X IDT
    XLH735010.240000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735010.240000X is described as OSCILLATOR XO 10.24MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM