XLH735005.529600X IDT
  • Part Number: XLH735005.529600X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 5.5296MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735005.529600X IDT
    XLH735005.529600X IDT
    XLH735005.529600X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735005.529600X is described as OSC XO 5.5296MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM