XLH735002.048000I IDT
  • Part Number: XLH735002.048000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 2.048MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735002.048000I IDT
    XLH735002.048000I IDT
    XLH735002.048000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735002.048000I is described as OSCILLATOR XO 2.048MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"