XLH730160.000000X IDT
  • Part Number: XLH730160.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 160.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH730160.000000X IDT
    XLH730160.000000X IDT
    XLH730160.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH730160.000000X is described as OSC XO 160.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"