XLH730143.750000X IDT
  • Part Number: XLH730143.750000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 143.75MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH730143.750000X IDT
    XLH730143.750000X IDT
    XLH730143.750000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH730143.750000X is described as OSC XO 143.75MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM