XLH730102.000000X IDT
  • Part Number: XLH730102.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 102.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH730102.000000X IDT
    XLH730102.000000X IDT
    XLH730102.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH730102.000000X is described as OSC XO 102.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM