XLH730040.680000X IDT
  • Part Number: XLH730040.680000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 40.68MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH730040.680000X IDT
    XLH730040.680000X IDT
    XLH730040.680000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH730040.680000X is described as OSCILLATOR XO 40.68MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK