XLH730026.000000X IDT
  • Part Number: XLH730026.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 26.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH730026.000000X IDT
    XLH730026.000000X IDT
    XLH730026.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH730026.000000X is described as OSC XO 26.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A