XLH730024.570000I IDT
  • Part Number: XLH730024.570000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 24.57MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH730024.570000I IDT
    XLH730024.570000I IDT
    XLH730024.570000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH730024.570000I is described as OSCILLATOR XO 24.57MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM