XLH730014.745600I IDT
  • Part Number: XLH730014.745600I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH730014.745600I IDT
    XLH730014.745600I IDT
    XLH730014.745600I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH730014.745600I is described as OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM