XLH730006.144000I IDT
  • Part Number: XLH730006.144000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 6.144MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH730006.144000I IDT
    XLH730006.144000I IDT
    XLH730006.144000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH730006.144000I is described as OSCILLATOR XO 6.144MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM