XLH730004.096000I IDT
  • Part Number: XLH730004.096000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 4.096MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH730004.096000I IDT
    XLH730004.096000I IDT
    XLH730004.096000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH730004.096000I is described as OSCILLATOR XO 4.096MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F