XLH730001.828000X IDT
  • Part Number: XLH730001.828000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 1.828MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH730001.828000X IDT
    XLH730001.828000X IDT
    XLH730001.828000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH730001.828000X is described as OSCILLATOR XO 1.828MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE