XLH53V051.200000X IDT
  • Part Number: XLH53V051.200000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 51.2MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH53V051.200000X IDT
    XLH53V051.200000X IDT
    XLH53V051.200000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH53V051.200000X is described as OSC VCXO 51.2MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM