XLH53V016.384000X IDT
  • Part Number: XLH53V016.384000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 16.384MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH53V016.384000X IDT
    XLH53V016.384000X IDT
    XLH53V016.384000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH53V016.384000X is described as OSC VCXO 16.384MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE