XLH53V012.288000X IDT
  • Part Number: XLH53V012.288000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 12.288MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH53V012.288000X IDT
    XLH53V012.288000X IDT
    XLH53V012.288000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH53V012.288000X is described as OSC VCXO 12.288MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK