XLH53V010.000000X IDT
  • Part Number: XLH53V010.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 10.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH53V010.000000X IDT
    XLH53V010.000000X IDT
    XLH53V010.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH53V010.000000X is described as OSC VCXO 10.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE