XLH538019.200000X IDT
  • Part Number: XLH538019.200000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 19.2MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH538019.200000X IDT
    XLH538019.200000X IDT
    XLH538019.200000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH538019.200000X is described as OSCILLATOR XO 19.2MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM