XLH536250.000000I IDT
  • Part Number: XLH536250.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 250.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH536250.000000I IDT
    XLH536250.000000I IDT
    XLH536250.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH536250.000000I is described as OSC XO 250.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK