XLH536168.960000I IDT
  • Part Number: XLH536168.960000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 168.96MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH536168.960000I IDT
    XLH536168.960000I IDT
    XLH536168.960000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH536168.960000I is described as OSC XO 168.96MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT