XLH536098.304000I IDT
  • Part Number: XLH536098.304000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 98.304MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH536098.304000I IDT
    XLH536098.304000I IDT
    XLH536098.304000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH536098.304000I is described as OSC XO 98.304MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"