XLH536044.545000I IDT
  • Part Number: XLH536044.545000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 44.545MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH536044.545000I IDT
    XLH536044.545000I IDT
    XLH536044.545000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH536044.545000I is described as OSC XO 44.545MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG