XLH536014.745600I IDT
  • Part Number: XLH536014.745600I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH536014.745600I IDT
    XLH536014.745600I IDT
    XLH536014.745600I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH536014.745600I is described as OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F