XLH536010.700000X IDT
  • Part Number: XLH536010.700000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 10.7MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH536010.700000X IDT
    XLH536010.700000X IDT
    XLH536010.700000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH536010.700000X is described as OSCILLATOR XO 10.7MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V