XLH535106.250000I IDT
  • Part Number: XLH535106.250000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 106.25MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH535106.250000I IDT
    XLH535106.250000I IDT
    XLH535106.250000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH535106.250000I is described as OSC XO 106.25MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
    Memory Protection Devices
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP