XLH535014.745600I IDT
  • Part Number: XLH535014.745600I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH535014.745600I IDT
    XLH535014.745600I IDT
    XLH535014.745600I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH535014.745600I is described as OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT