XLH535002.048000X IDT
  • Part Number: XLH535002.048000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 2.048MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH535002.048000X IDT
    XLH535002.048000X IDT
    XLH535002.048000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH535002.048000X is described as OSCILLATOR XO 2.048MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"