XLH530250.000000X IDT
  • Part Number: XLH530250.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 250.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH530250.000000X IDT
    XLH530250.000000X IDT
    XLH530250.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH530250.000000X is described as OSC XO 250.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH