XLH530010.700000I IDT
  • Part Number: XLH530010.700000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 10.7MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH530010.700000I IDT
    XLH530010.700000I IDT
    XLH530010.700000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH530010.700000I is described as OSCILLATOR XO 10.7MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE