XLH530003.686400X IDT
  • Part Number: XLH530003.686400X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH530003.686400X IDT
    XLH530003.686400X IDT
    XLH530003.686400X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH530003.686400X is described as OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM