XLH52V025.000000X IDT
  • Part Number: XLH52V025.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 25.00MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH52V025.000000X IDT
    XLH52V025.000000X IDT
    XLH52V025.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH52V025.000000X is described as OSC VCXO 25.00MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS