XLH525125.000000I IDT
  • Part Number: XLH525125.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH525125.000000I IDT
    XLH525125.000000I IDT
    XLH525125.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH525125.000000I is described as OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"