XLH335250.000000I IDT
  • Part Number: XLH335250.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 250.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH335250.000000I IDT
    XLH335250.000000I IDT
    XLH335250.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH335250.000000I is described as OSC XO 250.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE