XLH335008.448000I IDT
  • Part Number: XLH335008.448000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 8.448MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH335008.448000I IDT
    XLH335008.448000I IDT
    XLH335008.448000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH335008.448000I is described as OSCILLATOR XO 8.448MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM