XLH325156.250000X IDT
  • Part Number: XLH325156.250000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 156.25MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH325156.250000X IDT
    XLH325156.250000X IDT
    XLH325156.250000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH325156.250000X is described as OSC XO 156.25MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM