IDT4MA125000Z3AACUGI8 IDT
  • Part Number: IDT4MA125000Z3AACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about IDT4MA125000Z3AACUGI8 IDT
    IDT4MA125000Z3AACUGI8 IDT
    IDT4MA125000Z3AACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. IDT4MA125000Z3AACUGI8 is described as OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM