IDT4MA100000Z3AACUGI8 IDT
  • Part Number: IDT4MA100000Z3AACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 100.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about IDT4MA100000Z3AACUGI8 IDT
    IDT4MA100000Z3AACUGI8 IDT
    IDT4MA100000Z3AACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. IDT4MA100000Z3AACUGI8 is described as OSC MEMS 100.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE