ICS1893CKI-40LF IDT
  • Part Number: ICS1893CKI-40LF
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: IC CONTROLLER ETHERNET 40VFQFPN
  • Category: Controller Interfaces
  • Status:
  • More about ICS1893CKI-40LF IDT
    ICS1893CKI-40LF IDT
    ---> Other parts by IDT
    ---> Controller Interfaces from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Controller Interfaces
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ