FXTC-HE73TC-75 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73TC-75 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 75.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73TC-75 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-75 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-75 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73TC-75 MHZ is described as OSC TCXO 75.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE