FXTC-HE73TC-70 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73TC-70 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 70.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73TC-70 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-70 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-70 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73TC-70 MHZ is described as OSC TCXO 70.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM