FXTC-HE73TC-66.67 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73TC-66.67 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 66.67MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73TC-66.67 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-66.67 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-66.67 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73TC-66.67 MHZ is described as OSC TCXO 66.67MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS