FXTC-HE73TC-44 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73TC-44 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 44.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73TC-44 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-44 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-44 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73TC-44 MHZ is described as OSC TCXO 44.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE